RETRO keramické dvojumývadlo 120cm, biela
RETRO keramické dvojumývadlo 120cm, biela
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-104801 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | RETRO KERASAN |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x50,5 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Hloubka | 505 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Hmotnost / ks | 42.1500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8055596050177 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
1 942,77 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
WALDORF keramické dvojumývadlo 150x55cm 4143K1
na objednávku1 296,84 €
Pri platbe vopred iba 1 230,00 €


