WALDORF keramické dvojumývadlo 150x55cm, čierna mat 4143K7
WALDORF keramické dvojumývadlo 150x55cm, čierna mat 4143K7
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-4143K7 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | WALDORF |
| Rozměr | 150x55 cm |
| Šířka | 1500 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Hmotnost / ks | 42.1500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777318774 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
1 387,21 €
Pri platbe vopred iba 1 316,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ANTEA podomietkový ventil, teplá, chróm 3051H
expedícia do 8 dní56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
KLUDI BOZZ 380160530 stojankový ventil na studenú vodu
na objednávku168,40 €
Pri platbe vopred iba 160,00 €


