RETRO keramické umývadlo 57,5x58cm, rohové 103201
RETRO keramické umývadlo 57,5x58cm, rohové 103201
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-103201 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | RETRO KERASAN |
| Rozmer | 57,5x58 cm |
| Šírka | 575 mm |
| Hĺbka | 580 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Rohové umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor, Bez otvoru na dotaz |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Retro |
| Hmotnosť / ks | 19.1800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125974771 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Podobný tovar
PULSE umývadlo 75x4, 4x45cm, liaty mramor, biela, ľavé BM752
expedícia do 8 dní191,41 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €
191,41 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EGYNA obklad Decor Azul 20x60 (1,44m2) EGY010
expedícia do 8 dní20,50 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
LA RIVIERA obklad Quetzal 13,2x13,2 (EQ-3) (1m2) 25859
na objednávku59,52 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €


