RETRO skrinka vysoká 40x170x36cm, buk, ľavá 1663
RETRO skrinka vysoká 40x170x36cm, buk, ľavá 1663
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1663 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Standardně dodáváno s úchytkou 12936
- Povrchová úprava: mořený buk + krycí lak od italské firmy ASTRA VERNICI
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | RETRO |
| Rozměr | 40x170x36 |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 1700 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Buk |
| Materiál | Masiv dřevo/dýha |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Zásuvky a dvířka |
| Směr otevírání | Levé |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost / ks | 34.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913845284 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | stojící |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | VÍCE JAK 150 CM |
Mohlo by vás zaujímať
192,16 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
WAVE skrinka spodná dvierková 30x45x47, 8cm, pravá/ľavá, biela/dub cuneo WA030-3025 59775
expedícia do 8 dní191,77 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €
86,10 €
Pri platbe vopred iba 82,00 €


