RETRO WC misa s nádržkou, spodný odpad, biela-bronz WCSET17-RETRO-SO
RETRO WC misa s nádržkou, spodný odpad, biela-bronz WCSET17-RETRO-SO
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-WCSET17-RETRO-SO |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | RETRO KERASAN |
| Rozmer | 38,5x42x59 cm |
| Šírka | 385 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hĺbka | 590 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Odpad spodný |
| Hmotnosť / ks | 33.5000 kg |
| Balenie | 4 ks |
| EAN | 8590913906350 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ oplachu | Klasický |
| Farba keramiky | bílá |
| Prevedenie klozetu | komplet |
| Typ odpadu | svislý |
Príslušenstvo
0,92 €
expedícia do 8 dní
267,30 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Podstavec na toaletu, 44,5x28x20 cm, biela ST002
expedícia do 8 dní24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Mohlo by vás zaujímať
FLO WC kombi, spodný/zadný odpad, biela WCSET11-FLO
na objednávku668,92 €
Pri platbe vopred iba 618,00 €
RETRO WC kombi, spodný odpad, biela-bronz WCSET13-RETRO-SO
expedícia do 8 dní672,40 €
Pri platbe vopred iba 621,00 €
WALDORF nádržka k WC kombi, čierna mat 418131
expedícia do 8 dní362,55 €
Pri platbe vopred iba 344,00 €


