RETRO WC misa s nádržkou, spodný odpad, biela-chróm WCSET15-RETRO-SO
RETRO WC misa s nádržkou, spodný odpad, biela-chróm WCSET15-RETRO-SO
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-WCSET15-RETRO-SO |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | RETRO KERASAN |
| Rozmer | 38,5x42x59 cm |
| Šírka | 385 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hĺbka | 590 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Odpad spodný |
| Hmotnosť / ks | 33.5000 kg |
| Balenie | 4 ks |
| EAN | 8590913906336 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ oplachu | Klasický |
| Farba keramiky | bílá |
| Prevedenie klozetu | komplet |
| Typ odpadu | svislý |
Príslušenstvo
0,92 €
expedícia do 8 dní
173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
RETRO WC sedátko, drevo masív, orech/chróm 109040
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
RETRO WC sedátko Soft Close, duroplast, biela/chróm 108901
expedícia do 8 dní173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
Mohlo by vás zaujímať
RETRO WC kombi misa 38,5x41x72cm, spodný odpad 101201
expedícia do 8 dní380,33 €
Pri platbe vopred iba 361,00 €
600,92 €
Pri platbe vopred iba 570,00 €
RETRO WC kombi misa 38,5x41x72cm, zadný odpad 101301
expedícia do 8 dní380,33 €
Pri platbe vopred iba 361,00 €


