RETRO WC misa s nádržkou, zadný odpad, biela-bronz WCSET16-RETRO-ZO
RETRO WC misa s nádržkou, zadný odpad, biela-bronz WCSET16-RETRO-ZO
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-WCSET16-RETRO-ZO |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | RETRO KERASAN |
| Rozmer | 38,5x41x59 cm |
| Šírka | 385 mm |
| Výška | 410 mm |
| Hĺbka | 590 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Odpad zadný |
| Hmotnosť / ks | 33.5000 kg |
| Balenie | 4 ks |
| EAN | 8590913906343 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ oplachu | Klasický |
| Farba keramiky | bílá |
| Prevedenie klozetu | komplet |
| Typ odpadu | vodorovný |
Príslušenstvo
0,92 €
expedícia do 8 dní
267,30 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Podstavec na toaletu, 44,5x28x20 cm, biela ST002
expedícia do 8 dní24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Mohlo by vás zaujímať
GRETA galerka s LED osvetlením, 81x70x14cm, čierna mat GR085-0035
expedícia do 8 dní423,03 €
Pri platbe vopred iba 401,00 €
574,94 €
Pri platbe vopred iba 545,00 €
Nimco Séria 12000 ZP 12004 LED zrkadlo 1000x700 rám hliníkový
do týždňa v e-shope274,03 €
Pri platbe vopred iba 256,00 €


