RETRO WC misa stojaca, 39x61cm, spodný/zadný odpad, biela 101601
RETRO WC misa stojaca, 39x61cm, spodný/zadný odpad, biela 101601
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-101601 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- WC sedátko je nutno objednat zvlášť
- Pro instalaci je nutné přikoupit šrouby pro upevnění WC
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | RETRO KERASAN |
| Rozměr | 39x43x61 cm |
| Šířka | 390 mm |
| Výška | 430 mm |
| Hloubka | 610 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Hmotnost / ks | 13.3500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8034125978236 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
0,92 €
expedícia do 8 dní
173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
RETRO WC sedátko Soft Close, orech/bronz 108640
expedícia do 8 dní373,22 €
Pri platbe vopred iba 354,00 €
Mohlo by vás zaujímať
31,52 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Stojanková umývadlová batéria, ILLUSION II, chróm (výška 264 mm) BABUIIICH
do 10 dní v e-shope164,25 €


