RETRO WC misa stojaca, 39x61cm, spodný/zadný odpad, čierna mat 101631
RETRO WC misa stojaca, 39x61cm, spodný/zadný odpad, čierna mat 101631
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-101631 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | RETRO KERASAN |
| Rozměr | 39x43x61 cm |
| Šířka | 390 mm |
| Výška | 430 mm |
| Hloubka | 610 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | Splachování 6 l |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko, Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 13.3500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8034125979479 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
Príslušenstvo
387,45 €
Pri platbe vopred iba 368,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
RETRO WC sedátko Soft Close, čierna mat/chróm 108831
expedícia do 8 dní387,45 €
Pri platbe vopred iba 368,00 €
Mohlo by vás zaujímať
874,87 €
Pri platbe vopred iba 830,00 €
Mereo Mailo kúpeľňová skrinka, umývadlo z liateho mramoru, spodná, biela, 1 zásuvka CN517M
na objednávku554,00 €
Pri platbe vopred iba 490,00 €
460,00 €
Pri platbe vopred iba 407,00 €


