RETRO zrkadlo v drevenom ráme 650x910mm, starobiela 1685
RETRO zrkadlo v drevenom ráme 650x910mm, starobiela 1685
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1685 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Materiál rámu: masiv smrkového dřeva
- Šířka rámu: 3,5 cm
- Povrchová úprava: speciálně nanesená bílá barva + krycí lak od italské firmy ASTRA VERNICI
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | RETRO |
| Rozměr | 65x91 cm |
| Šířka | 650 mm |
| Výška | 910 mm |
| Barva rámu | Bílá |
| Dekor | Starobílá |
| Materiál | Masiv dřevo |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 5.0800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913216855 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
FLUT zrkadlo s LED podsvietením 1000x700mm, biela FT100
expedícia do 8 dní324,47 €
Pri platbe vopred iba 308,00 €
PLAIN zrkadlo 60x90cm, zaguľatené rohy, bez úchytu 1501-28
expedícia do 8 dní35,55 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €


