RETRO zrkadlo v drevenom ráme 890x1150mm, starobiela 1687
RETRO zrkadlo v drevenom ráme 890x1150mm, starobiela 1687
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1687 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Materiál rámu: masiv smrkového dřeva
- Šířka rámu: 6,5 cm
- Povrchová úprava: speciálně nanesená bílá barva + krycí lak od italské firmy ASTRA VERNICI
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | RETRO |
| Rozměr | 89x115 cm |
| Šířka | 890 mm |
| Výška | 1150 mm |
| Barva rámu | Bílá |
| Dekor | Starobílá |
| Materiál | Masiv dřevo |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 10.2300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913216879 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
SINTRA nástenná batéria 3/4", bez ramienka, čierna mat/chróm 59166
expedícia do 8 dní52,99 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Sprchová batéria S-Line Neo bez sprchového setu 150 mm matná čierna SIKOBSLNEO268C
expedícia do 4 dní53,17 €
ICONIC nástenná sprchová batéria, zlato mat UBC-AF011GB
expedícia do 8 dní184,65 €
Pri platbe vopred iba 175,00 €

