RHAPSODY podomietková bidetová batéria, 1 výstup, chróm 5541
RHAPSODY podomietková bidetová batéria, 1 výstup, chróm 5541
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-5541 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | RHAPSODY |
| Priemer zátky | 75 mm |
| Šírka | 75 mm |
| Výška | 75 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Teplá i studená voda |
| Hmotnosť / ks | 1.2200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913927270 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy okrúhly, otočný, s vyústením, chróm SG201
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 100cm, chróm FLEX100
expedícia do 8 dní7,47 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Podobný tovar
AXAMITE podomietková batéria, 1 výstup, chróm AX40
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
RHAPSODY podomietková batéria, 1 výstup, chróm 5540
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
LATUS podomietková batéria, 1 výstup, chróm 1102-40
expedícia do 8 dní127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
Mohlo by vás zaujímať
RAV Slezák COLORADO - Sprchový systém s vodovodnou batériou, Čierna - matná CO182.5/7-51CMAT
expedícia do 8 dní206,76 €

