RHAPSODY podomietková bidetová batéria so Stop sprškou, chróm
RHAPSODY podomietková bidetová batéria so Stop sprškou, chróm
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-5541-01 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | RHAPSODY |
| Šírka | 75 mm |
| Výška | 75 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 1.9150 kg |
| Balenie | 4 ks |
| EAN | 8590913948459 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba batérie | chrom |
Podobný tovar
189,28 €
Pri platbe vopred iba 175,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Podomietková batéria s bidetovou spŕškou Retro, bronz KI41B-01
expedícia do 8 dní249,38 €
Pri platbe vopred iba 230,00 €


