RHAPSODY podomietková sprchová termostatická batéria, 2 výstupy, chróm 5585T
RHAPSODY podomietková sprchová termostatická batéria, 2 výstupy, chróm 5585T
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-5585T |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | RHAPSODY |
| Šírka | 110 mm |
| Výška | 220 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Termostat |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Výbava | Dvojcestné |
| Hmotnosť / ks | 3.6100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913840760 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 rokov |
Doporučujeme přikoupit
DANIELA sprchové ramienko 200mm, chróm 1205-05
expedícia do 8 dní27,04 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
LUX opletená sprchová hadica, roztiahnuteľná 150-180cm, chróm FSACC293
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
7,59 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SMARTSELECT podomietková sprchová termostatická batéria, box, chróm UBC-RP042 53060
expedícia do 8 dní330,05 €
Pri platbe vopred iba 308,00 €
Podomietková sprchová termostatická batéria, box, 2 výstupy, čierna mat RH396B 56087
expedícia do 8 dní213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €
SMARTSELECT podomietková sprchová termosť batéria, box, čierna mat UBC-RP042B 53061
expedícia do 8 dní392,81 €
Pri platbe vopred iba 367,00 €


