RHAPSODY PROFESSIONAL stojanková drezová batéria so sprškou, chróm 5547
RHAPSODY PROFESSIONAL stojanková drezová batéria so sprškou, chróm 5547
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-5547 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | RHAPSODY |
| Výška | 420 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Výsuvná hubica/spŕška, Flexibilné ramienko, Otočné ramienko |
| Hmotnosť / ks | 3.3500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8024587003690 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Podobný tovar
MOOVAN stojanková drezová batéria so spŕškou, chróm FF125
expedícia do 8 dní152,63 €
Pri platbe vopred iba 145,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Novaservis Drezová umývadlová batéria 150 mm Titania Fresh chróm 96070,0
expedícia do 8 dní53,33 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mereo Sonáta drezová batéria nástenná 150 mm s ramienkom plochým vyhnutým 210 mm M-CB301N
expedícia do 8 dní55,80 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €


