RHAPSODY stojanková bidetová batéria bez výpuste, chróm 5503/S
RHAPSODY stojanková bidetová batéria bez výpuste, chróm 5503/S
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-5503/S |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | RHAPSODY |
| Výška | 152 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 2.3400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8024587003621 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Podobný tovar
BEBÉ stojančeková bidetová batéria bez výpuste, chróm BB003
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ANTEA stojanková bidetová batéria s výpustou, bronz 3186
expedícia do 8 dní241,58 €
Pri platbe vopred iba 229,00 €
157,87 €
Podomietkový regulátor teploty vody pre bidetové sprchy, chróm 1209-03
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €

