RHAPSODY stojanková drezová batéria, výška 260 mm, chróm 5577
RHAPSODY stojanková drezová batéria, výška 260 mm, chróm 5577
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-5577 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | RHAPSODY |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 270 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Otočné ramienko |
| Hmotnosť / ks | 2.9600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913840739 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ANTEA stojánková drezová batéria s retro hubicou, chróm 3121
expedícia do 8 dní166,86 €
Pri platbe vopred iba 158,00 €
SALY stojanková drezová batéria, výška 280mm, chróm SA511
expedícia do 8 dní95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
ANTEA stojanková drezová batéria, výška 265mm, chróm / zlato 3112
expedícia do 8 dní138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €

