RHAPSODY stojanková umývadlová batéria bez výpuste, ECO kartuša, chróm
RHAPSODY stojanková umývadlová batéria bez výpuste, ECO kartuša, chróm
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RH002-01 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | RHAPSODY |
| Výška | 192 mm |
| Hloubka | 152 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 145 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko, Úsporná ECO kartuše |
| Hmotnost / ks | 2.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913970054 |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ANTEA stojánková umývadlová batéria s retro hubicou s výpustou, chróm 3371
expedícia do 8 dní191,77 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €
ANTEA stojánková umývadlová batéria s retro hubicou s výpustou, bronz 3376
expedícia do 8 dní238,02 €
Pri platbe vopred iba 226,00 €
ANTEA stojánková umývadlová batéria s retro hubicou s výpustou, chróm / zlato 3372
expedícia do 8 dní209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €

