RHAPSODY stojanková umývadlová batéria s bidetovou sprchou, čierna 1209-08B
RHAPSODY stojanková umývadlová batéria s bidetovou sprchou, čierna 1209-08B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1209-08B |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | RHAPSODY |
| Šířka | 40 mm |
| Výška | 183 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Pro umývátko, Bidetová sprcha |
| Hmotnost / ks | 1.8850 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4742246002559 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2'x 3/8', čierna mat SL015
expedícia do 8 dní25,26 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
3,12 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Umývadlová stojanková batéria s ručnou bidetovou sprškou, chróm 1209-05
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
RHAPSODY stojanková umývadlová batéria s bidetovou sprchou, ružové zlato mat 1209-09PG
na objednávku202,45 €
Pri platbe vopred iba 192,00 €
156,19 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €

