RHAPSODY stojanková umývadlová batéria s bidetovou sprchou, zlato mat 1209-09GB
RHAPSODY stojanková umývadlová batéria s bidetovou sprchou, zlato mat 1209-09GB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1209-09GB |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | RHAPSODY |
| Šírka | 40 mm |
| Výška | 183 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Pre umývadielko, Bidetová sprcha, Klasická |
| Hmotnosť / ks | 1.8850 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913948251 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2"x3/8", zlato mat SL019
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
24,72 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TWIN BLACK pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, čierna mat CP4101BS
expedícia do 8 dní191,77 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €
Mexen G05 uhlový termostatický set s krytom R, Duplex, DN50, antracit - W907-958-905-66
expedícia do 10 dní52,77 €

