RIVER podložka do vane, 35x70 cm, s protišmykom, PVC, sivá TAVA40108
RIVER podložka do vane, 35x70 cm, s protišmykom, PVC, sivá TAVA40108
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-TAVA40108 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Protišmyková podložka do vane
- uchytenie pomocou prísaviek
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozmer | 35x70 cm |
| Dĺžka | 700 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Farba | Šedá |
| Materiál | PVC |
| Hmotnosť / ks | 0.6850 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341086315 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | šedá |
Podobný tovar
GEO podložka do vane 36x71cm s protišmykom, kaučuk, biela 97367102
expedícia do 8 dní10,86 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
GEO podložka do vane 36x71cm s protišmykom, kaučuk, béžová 97367103
expedícia do 8 dní10,86 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
GEO podložka do vane 36x71cm s protišmykom, kaučuk, modrá 97367111
expedícia do 8 dní10,86 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
NUBES keramické umývadlo 36x28 cm, biela ExtraGlaze 9638111
expedícia do 8 dní156,19 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €
291,39 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €
Umývadlo Laufen Pro S 45x34 cm otvor pre batériu uprostred H8159610001041
expedícia do 4 dní84,64 €

