GEO podložka do vane 36x71cm s protišmykom, kaučuk, béžová 97367103
GEO podložka do vane 36x71cm s protišmykom, kaučuk, béžová 97367103
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-97367103 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Protišmyková podložka do vane
- uchytenie pomocou prísaviek
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozmer | 36x71 cm |
| Dĺžka | 710 mm |
| Šírka | 360 mm |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Syntetický kaučuk |
| Hmotnosť / ks | 0.4100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341210239 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | béžová |
Podobný tovar
RIVER podložka do vane, 35x70 cm, s protišmykom, PVC, číra TAVA40100
expedícia do 8 dní12,02 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
RIVER podložka do vane, 35x70 cm, s protišmykom, PVC, sivá TAVA40108
expedícia do 8 dní12,02 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
843,62 €
Pri platbe vopred iba 782,00 €
Mexen Velar výsuvná sprchová kabína 90 x 110 cm, priehľadná, biela - 871-090-110-01-20
expedícia do 10 dní459,20 €
Mexen Lima skladací sprchovací kút 110 x 90 cm, transparentný, chróm - 856-110-090-01-00
expedícia do 10 dní357,35 €

