ROLLS LINE bočná stena 800mm, výška 2000mm, číre sklo RL3215
ROLLS LINE bočná stena 800mm, výška 2000mm, číre sklo RL3215
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-RL3215 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ROLLS LINE |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Pevná stena k sprchovacím dverám |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 34.0000 kg |
| EAN | 8590913910401 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
140,88 €
Pri platbe vopred iba 134,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ROLLS LINE sprchové dvere 1300mm, výška 2000mm, číre sklo RL1315
expedícia do 8 dní655,29 €
Pri platbe vopred iba 607,00 €
ROLLS LINE sprchové dvere 1100mm, výška 2000mm, číre sklo RL1115
expedícia do 8 dní582,44 €
Pri platbe vopred iba 540,00 €
ROLLS LINE sprchové dvere 1600mm, výška 2000mm, číre sklo RL1615
expedícia do 8 dní764,58 €
Pri platbe vopred iba 708,00 €
Mohlo by vás zaujímať


