ROMINA zrkadlo v drevenom ráme 580x980mm, bronzová patina NL398
ROMINA zrkadlo v drevenom ráme 580x980mm, bronzová patina NL398
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NL398 |
Dostupnosť:
na objednávku
Zrkadlo v masívnom drevenom ráme
- otočné o 90 °
- rám s bronzovou patinou
- rozmer zrkadla 500x900 mm
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | AMBIENTE & ROMINA |
| Rozmer | 58x98 cm |
| Šírka | 580 mm |
| Výška | 980 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Masiv drevo |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Otočné o 90° |
| Hmotnosť / ks | 5.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913882678 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bronz |
| Odtieň drezu | hnědá |
Príslušenstvo
230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
NYX zrkadlo s LED osvetlením 500x700mm NY050
expedícia do 8 dní199,96 €
Pri platbe vopred iba 190,00 €
431,91 €
Pri platbe vopred iba 410,00 €
PLAIN zrkadlo 60x80cm, zaguľatené rohy, bez úchytu 1501-26
expedícia do 8 dní32,73 €
Pri platbe vopred iba 31,00 €


