Ručná masážna sprcha, 4 režimy sprchovania, priemer 123mm, čierna mat 1204-10B
Ručná masážna sprcha, 4 režimy sprchovania, priemer 123mm, čierna mat 1204-10B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1204-10B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 123 mm |
| Výška | 253 mm |
| Hloubka | 57 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť, Masáž, Déšť/Masáž, Aqua stop (dočasné zastavení vody) |
| Ostatní | Více funkcí, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.1800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913964138 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy okrúhly, pevný, čierna mat 1205-15B
expedícia do 8 dní12,82 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Hlavová sprcha, priemer 220mm, ABS/čierna mat SK852B
expedícia do 8 dní30,59 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
Hlavová sprcha, 300x180mm, ABS/čierna mat SK851B
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
Podobný tovar
Ručná masážna sprcha, 4 režimy sprchovania, priemer 120mm, ABS/čierna mat 1204-51B
expedícia do 8 dní22,77 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Ručná masážna sprcha, 5 režimov sprchovania, priemer 110mm, chróm 1204-05
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Ručná masážna sprcha s tlačidlom, 3 režimy sprchovania, 109x109mm, ABS/čierna mat 1204-52B
expedícia do 8 dní23,48 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Ručná masážna sprcha, 4 režimy sprchovania, priemer 101mm, ABS/čierna mat 1204-02B
expedícia do 8 dní15,66 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €

