Ručná sprcha, priemer 102mm, ABS/chróm 1204-43
Ručná sprcha, priemer 102mm, ABS/chróm 1204-43
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1204-43 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer zátky | 102 mm |
| Výška | 244 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Výbava | Jedna funkcia, AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 0.1900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913881473 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, metalická strieborná/chróm 1208-11
expedícia do 8 dní9,96 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 150cm, chróm FLEX150
expedícia do 8 dní8,54 €
Pri platbe vopred iba 8,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
EPOCA ručná sprcha, 210mm, mosadz/chróm DOC101
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €

