Ručná sprcha, zahnutá, 230mm, ABS/chróm 2622
Ručná sprcha, zahnutá, 230mm, ABS/chróm 2622
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-2622 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 40 mm |
| Výška | 230 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Výbava | Jedna funkcia, AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 0.1220 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913801341 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
FLEX sprchová nerezová hadica s dvojitým zámkom, 150 cm 11073
expedícia do 8 dní5,68 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €
Podobný tovar
Ručná sprcha, zahnutá, 245mm, ABS/čierna/chróm 2503
expedícia do 8 dní9,25 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Podlahová vpusť priebežná čierna D50/75 NEPTUN, nerez mriežka GATE čierna G1 427 AXC
expedícia do 8 dní52,82 €
Podlahová vpusť priebežná D50/75 NEPTUN, nerez rámček, mriežka SUN 427 NAX
expedícia do 8 dní39,38 €
Podlahová vpusť priebežná D50/75 NEPTUN, nerez príruba, mriežka SUN 427 BX
expedícia do 8 dní40,91 €


