RUMBA držiak toaletného papiera bez krytu RB117
RUMBA držiak toaletného papiera bez krytu RB117
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-RB117 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Rozstup montážnych rozmerov (na stred): 30 mm
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | RUMBA |
| Rozmer | 150x100x30 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 30 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.3600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913827990 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Podobný tovar
SAMBA držiak toaletného papiera bez krytu, chróm SB117
expedícia do 8 dní9,88 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
Mohlo by vás zaujímať
RIVIERA obklad Liso Niza Blue 20x20 (1,2m2) ADRI1017
na objednávku59,52 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €
RIVIERA obklad Liso Altea Blue 20x20 (1,2m2) ADRI1014
na objednávku71,46 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
RIVIERA obklad Liso Rodas Blue 10x10 (1,2m2) ADRI1028
na objednávku75,45 €
Pri platbe vopred iba 70,00 €

