SAMOA držiak uterákov 300x65mm, čierna mat A8213014
SAMOA držiak uterákov 300x65mm, čierna mat A8213014
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-A8213014 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | SAMOA |
| Rozmer | 300x20x65 mm |
| Dĺžka | 300 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hĺbka | 65 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 0.5860 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341295229 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | černá |
Podobný tovar
FLORI držiak uterákov 400x70mm, čierna mat RF010/15
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PIRENEI držiak uterákov 450x66mm, gun metal PI214581 58192
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €


