SCENE plastový sprchový kanálik s nerezovým roštom, 720x123x68 mm 71676
SCENE plastový sprchový kanálik s nerezovým roštom, 720x123x68 mm 71676
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-71676 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ROAD, SCENE & TILE |
| Rozmer | 72x12,3x6,8 cm |
| Dĺžka | 720 mm |
| Šírka | 123 mm |
| Výška | 68 mm |
| Farba | Nerez |
| Materiál | Plast |
| Inštalácia | Inštalácia do priestoru |
| Priemer odpadu | 40 mm |
| Dĺžka sprchového kanálika od | 720 mm |
| Dĺžka sprchového kanálika do | 720 mm |
| Hmotnosť / ks | 1.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729068044 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Nerezová lišta na vyspádovanie, ľavá, výška 12 mm, dĺžka 1000 mm SPD12-L
expedícia do 8 dní25,61 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Nerezová lišta na vyspádovanie, pravá, výška 10 mm, dĺžka 1000 mm SPD10-P
expedícia do 8 dní25,61 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Nerezová lišta na vyspádovanie, pravá, výška 12 mm, dĺžka 1000 mm SPD12-P
expedícia do 8 dní25,61 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C22 doskový radiátor 600 x 1400 mm, bočné pripojenie, 2314 W, biely - W422-060-140-00
expedícia do 10 dní165,50 €
Mexen C22 doskový radiátor 600 x 700 mm, bočné pripojenie, 1157 W, antracit W422-060-070-66
expedícia do 10 dní129,00 €
Mexen C22 doskový radiátor 600 x 1400 mm, bočné pripojenie, 2314 W, čierny - W422-060-140-70
expedícia do 10 dní235,09 €


