SENTIMENTI bidet závesný, 36x51cm, biela (SmartFixPlus) 10AR41010SV
SENTIMENTI bidet závesný, 36x51cm, biela (SmartFixPlus) 10AR41010SV
| Výrobca: | Výrobca: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-10AR41010SV |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Rozmer | 36,3x51 cm |
| Šírka | 363 mm |
| Hĺbka | 510 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Hmotnosť / ks | 24.7200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8697687666159 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Umývadlový sifón 1"1/4, nízky, DN40, biela 151.125.0
expedícia do 8 dní6,30 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
Podobný tovar
INFINITY bidet závesný, 36,5x53cm, biela 10NF41001
expedícia do 8 dní202,09 €
Pri platbe vopred iba 192,00 €
AVVA bidet závesný 35,5x53 cm, biela 100324
expedícia do 8 dní193,90 €
Pri platbe vopred iba 184,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Jednodrezový žulový drez Mexen Diego s kuchynskou batériou Elia, biely - 6512-20-670101-70
expedícia do 10 dní188,47 €
Mexen Diego 1-miskový granitový drez s kuchynskou batériou Savita, sivá - 6512-71-672601-70
expedícia do 10 dní192,32 €
Mexen Diego 1miskový granitový drez 488 x 480 mm, sivý, čierny sifón - 6512481000-71-B
expedícia do 10 dní144,23 €


