Senzorová stojanková batéria 6V DC (4xAA), biela mat PS203WM
Senzorová stojanková batéria 6V DC (4xAA), biela mat PS203WM
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PS203WM |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 152 mm |
| Hloubka | 167 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Elektronické |
| Výška výtoku | 130 mm |
| Ostatní | Bezdotykové ovládání |
| Hmotnost / ks | 1.5700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913982033 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba batérie | bílá |
Doporučujeme přikoupit
26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
Aqualine "Rohový guľový ventil 1/2""x3/8"", bez matky, chróm, pár" 5306
expedícia do 8 dní7,05 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Napájací zdroj pre 1-10 splachovačov urinálu, 230V / 6V DC 121.762.1
expedícia do 8 dní83,49 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Senzorová stojanková batéria s reguláciou teploty, 6V DC (4xAA), čierna mat PS190B
expedícia do 8 dní165,44 €
Pri platbe vopred iba 157,00 €
256,87 €
Pri platbe vopred iba 244,00 €
Senzorová stojanková batéria s reguláciou teploty, 6V DC (4xAA), chróm PS204
expedícia do 8 dní136,62 €
Pri platbe vopred iba 130,00 €

