SHARON dávkovač mydla na postavenie, šedá SH8008
SHARON dávkovač mydla na postavenie, šedá SH8008
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-SH8008 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SHARON |
| Rozměr | 70x165 mm |
| Průměr | 70 mm |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Objem dávkovače | 280 ml |
| Hmotnost / ks | 0.0750 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341324189 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | ostatní |
Doporučujeme přikoupit
SHARON odpadkový kôš 3l, plast ABS, šedá SH0908
expedícia do 8 dní14,67 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
405,90 €
Pri platbe vopred iba 384,00 €
Dekoratívny radiátor Mexen Alaska 1216 x 440 mm, 542 W, čierny - W205-1216-440-00-70
expedícia do 10 dní247,36 €
PMH Kúpeľňový radiátor Avento Frame AVF4C 600x1210 Chróm AVF4C
expedícia do 7 dní886,34 €
Pri platbe vopred iba 839,00 €


