SHIPRA keramické umývadlo zápustné, priemer 46cm, biela
SHIPRA keramické umývadlo zápustné, priemer 46cm, biela
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-NP564 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 46x17 cm |
| Průměr | 460 mm |
| Šířka | 460 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 7.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913122545 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Aqualine Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm okrúhly, chróm CV1003
expedícia do 8 dní21,92 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.30-45mm, chróm TF7001
expedícia do 8 dní12,02 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Keramické umývadlo, zápustné, 52x45cm, biela 55227
expedícia do 8 dní49,18 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €

