SIDRA umývadlo, liaty mramor, 61x46cm, čierna mat SD061B
SIDRA umývadlo, liaty mramor, 61x46cm, čierna mat SD061B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SD061B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SIDRA |
| Rozměr | 61x14,2x46 cm |
| Šířka | 610 mm |
| Výška | 142 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 10.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913956003 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
344,76 €
Pri platbe vopred iba 327,00 €
CIRASA umývadlová skrinka 59,3x64x46cm, dub strieborný CR601-1111
expedícia do 8 dní344,76 €
Pri platbe vopred iba 327,00 €
517,31 €
Pri platbe vopred iba 491,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PACO RIMLESS WC kombi, integrovaná batéria a bidet. spŕška, spodný/zadný odpad PC1012RX
expedícia do 8 dní350,09 €
Pri platbe vopred iba 332,00 €
AVVA závesná WC misa Rimless, integrovaná batéria a bidet. spŕška, čierna mat 100315-110
na objednávku354,01 €
Pri platbe vopred iba 336,00 €
Deante PEONIA ZERO CBP_6WPW Závesné WC vrátane sedátka s funkciou bidetu 2v2
expedícia do 12 dní338,37 €


