ICONIC podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat UBC-AF042B
ICONIC podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat UBC-AF042B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AF042B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ICONIC |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 150 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 2.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961847 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Príslušenstvo
141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, čierna mat 1208-17
expedícia do 8 dní12,10 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Sprchové ramienko okrúhle, 400mm, čierna mat SL103
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Hlavová sprcha, priemer 255mm, ABS/čierna mat SK151B
expedícia do 8 dní51,96 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
Podobný tovar
KAI podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat KA42/15
expedícia do 8 dní173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
SOLARIS podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat WD042B
expedícia do 8 dní134,84 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €

