SIEGER podomietková batéria s bidetovou sprškou, guľatá, chróm 914.007.1
SIEGER podomietková batéria s bidetovou sprškou, guľatá, chróm 914.007.1
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-914.007.1 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Séria | SIEGER |
| Šírka | 115 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 1.6500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913884894 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Podobný tovar
Podomietková batéria s bidetovou sprškou, okrúhla, chróm 1103-07
expedícia do 8 dní163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €
Podomietková batéria s bidetovou sprškou, okrúhla, progresívna kartuša, chróm DB700
expedícia do 8 dní173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
Mohlo by vás zaujímať
130,70 €
Mexen C11 doskový radiátor 600 x 1100 mm, bočné pripojenie, 1027 W, biely - W411-060-110-00
expedícia do 10 dní85,15 €

