SIGMA SIMPLY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800 mm, L/P, Brick sklo GS2410B-02
SIGMA SIMPLY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800 mm, L/P, Brick sklo GS2410B-02
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS2410B-02 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | SIGMA SIMPLY BLACK |
| Rozměr | 100x80 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélník - rohový vstup |
| Typ otevíraní | Posuvné |
| Šířka vstupu | 503 mm |
| Typ výplně | Brick sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 64.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913952944 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | brick |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Podobný tovar
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x80x4cm, biela 45511
expedícia do 8 dní327,46 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Blanco DINAS XL 6S 524255 drez s odkvapom, obojstranný nerez kartáčovaný drez vstavaný
na objednávku237,61 €
Pri platbe vopred iba 220,00 €


