SIGMA SIMPLY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1200x800 mm, L/P, číre sklo GS2112B-05
SIGMA SIMPLY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1200x800 mm, L/P, číre sklo GS2112B-05
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS2112B-05 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | SIGMA SIMPLY BLACK |
| Rozměr | 120x80 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélník - rohový vstup |
| Typ otevíraní | Posuvné |
| Šířka vstupu | 503 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 61.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913953606 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
370,02 €
Pri platbe vopred iba 345,00 €
Mohlo by vás zaujímať
937,41 €
Pri platbe vopred iba 866,00 €
LORO obdĺžnikový sprchovací kút 800x1200mm
expedícia do 8 dní537,65 €
Pri platbe vopred iba 497,00 €
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1200x800mm, matné sklo, pravé GT5680-12MR-G
expedícia do 8 dní770,34 €
Pri platbe vopred iba 712,00 €


