SIGMA SIMPLY obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000 mm, L/P, číre sklo GS2112-03
SIGMA SIMPLY obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000 mm, L/P, číre sklo GS2112-03
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS2112-03 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | SIGMA SIMPLY |
| Rozměr | 120x100 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélník - rohový vstup |
| Typ otevíraní | Posuvné |
| Šířka vstupu | 570 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 70.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913953675 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x100x3, 5cm HI120100
expedícia do 8 dní448,97 €
Pri platbe vopred iba 419,00 €
Mohlo by vás zaujímať
184,92 €
Pri platbe vopred iba 175,00 €
122,58 €
Pri platbe vopred iba 116,00 €
ONE vykurovacia tyč s termostatom, 400 W, chróm ONE-C-400
expedícia do 8 dní136,99 €
Pri platbe vopred iba 130,00 €


