TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1000x1200mm, matné sklo, ľavé GT5612-10ML-G
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1000x1200mm, matné sklo, ľavé GT5612-10ML-G
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5612-10ML-G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 100x120 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1200 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 87.6500 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | matné |
| Otváranie | Levé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 900x800mm, číre sklo, ľavé GT5680-90CL-CH
expedícia do 8 dní641,84 €
Pri platbe vopred iba 593,00 €
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1100mm, rohový vstup, matné sklo GT2211-12M-B
expedícia do 8 dní1 008,26 €
Pri platbe vopred iba 931,00 €
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm, matné sklo, ľavé GT5690-11ML-B
expedícia do 8 dní747,42 €
Pri platbe vopred iba 690,00 €


