SIGMA SIMPLY obdĺžnikový sprchovací kút 900x800 mm, L/P variant, rohový vstup, Brick sklo
SIGMA SIMPLY obdĺžnikový sprchovací kút 900x800 mm, L/P variant, rohový vstup, Brick sklo
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS2490GS2480 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
ANIMÁCIA

Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | SIGMA SIMPLY |
| Rozmer | 90x80 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnik s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 470 mm |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 61.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913904967 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
309,26 €
Pri platbe vopred iba 287,00 €
VARESA sprchová vanička z liateho mramoru so záklopom, obdĺžnik 90x80x4cm, biela 71606
expedícia do 8 dní344,22 €
Pri platbe vopred iba 319,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 900x800mm, matné sklo, ľavé GT5680-90ML-G
expedícia do 8 dní728,66 €
Pri platbe vopred iba 673,00 €
904,06 €
Pri platbe vopred iba 835,00 €
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 800x900mm, matné sklo, ľavé GT5690-80ML-CH
expedícia do 8 dní691,85 €
Pri platbe vopred iba 639,00 €


