SIGMA SIMPLY štvorcový sprchovací kút 800x800 mm, rohový vstup, Brick sklo GS2480GS2480
SIGMA SIMPLY štvorcový sprchovací kút 800x800 mm, rohový vstup, Brick sklo GS2480GS2480
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS2480GS2480 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
ANIMÁCIA

Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | SIGMA SIMPLY |
| Rozmer | 80x80 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 432 mm |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 58.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913904929 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
FLEXIA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 80x80x3cm 72941
expedícia do 8 dní278,66 €
Pri platbe vopred iba 258,00 €
AURA sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec 80x80x4cm, biela 42511
expedícia do 8 dní250,97 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €
Mohlo by vás zaujímať
641,84 €
Pri platbe vopred iba 593,00 €
ANTIQUE štvorcový sprchovací kút, 800x800 mm, L varianta GQ1280LCGQ5680C
expedícia do 8 dní1 561,87 €
Pri platbe vopred iba 1 443,00 €
TRINITY CHROME štvorcový sprchovací kút 800x800mm, rohový vstup, číre sklo GT2280-80C-CH
expedícia do 8 dní831,81 €
Pri platbe vopred iba 768,00 €


