SIGMA SIMPLY štvorcový sprchovací kút 900x900 mm, rohový vstup, Brick sklo GS2490GS2490
SIGMA SIMPLY štvorcový sprchovací kút 900x900 mm, rohový vstup, Brick sklo GS2490GS2490
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS2490GS2490 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
ANIMÁCIA

Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | SIGMA SIMPLY |
| Rozmer | 90x90 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 503 mm |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 64.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913904936 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
FLEXIA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 90x90x3cm 71546
expedícia do 8 dní287,39 €
Pri platbe vopred iba 266,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY GOLD MATT štvorcový sprchovací kút 900x900mm, rohový vstup, matné sklo GT2290-90M-G
expedícia do 8 dní971,43 €
Pri platbe vopred iba 897,00 €
TRINITY BLACK štvorcový sprchovací kút 900x900mm, rohový vstup, matné sklo GT2290-90M-B
expedícia do 8 dní938,80 €
Pri platbe vopred iba 867,00 €
TRINITY BLACK štvorcový sprchovací kút 900x900mm, rohový vstup, číre sklo GT2290-90C-B
expedícia do 8 dní883,23 €
Pri platbe vopred iba 816,00 €


