SILVANA vykurovacie teleso 500x1236 mm, verde mat IR154V
SILVANA vykurovacie teleso 500x1236 mm, verde mat IR154V
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR154V |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SILVANA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 500x1236 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1236 mm |
| Objem | 4.80 l |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar E |
| Instalace | Otočné o 180° |
| Doporučená el. topná tyč | 500 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 561 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 5 bar |
| Hmotnost / ks | 19.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913115837 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba radiátora | zelená |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
| Odtieň drezu | zelená |
Doporučujeme přikoupit
120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox posuvný sprchovací kút 150 x 95 cm, priehľadný, ružové zlato - 8C2-150-095-60-00
expedícia do 10 dní541,85 €
Sprchovací kút Mexen Exo s výklopným mechanizmom 150 x 95 cm, priehľadný, chróm - 819-150-095-01-00
expedícia do 10 dní400,49 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút pravý 150 x 95 cm, čierny rám, čierna - 8C2-150-095-70-70-P
expedícia do 10 dní550,70 €

