SILVANA vykurovacie teleso 500x1236mm, biela IR161
SILVANA vykurovacie teleso 500x1236mm, biela IR161
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR161 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SILVANA |
| Rozmer | 500x1236 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 1236 mm |
| Objem | 5.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar E |
| Inštalácia | Otočné o 180° |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 500 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 496 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 17.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913889967 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | bílá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox posuvný sprchovací kút pravý 145 x 80 cm, čierny rám, čierna - 8C2-145-080-70-70-P
na objednávku521,25 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Rox 145 x 80 cm, priehľadný, strieborná metalíza - 8C2-145-080-95-00
expedícia do 10 dní521,25 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút 145 x 80 cm, priehľadný, ružové zlato - 8C2-145-080-60-00
expedícia do 10 dní515,36 €


