SILVANA vykurovacie teleso 500x972mm, pieskovec
SILVANA vykurovacie teleso 500x972mm, pieskovec
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR164S |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SILVANA |
| Rozměr | 500x972 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 972 mm |
| Objem | 3.90 l |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar E |
| Doporučená el. topná tyč | 400 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 395 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 5 bar |
| Hmotnost / ks | 17.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913117954 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | béžová |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
Magnetický dvojháčik na vykurovacie teleso XJ235
expedícia do 8 dní30,06 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SILVANA vykurovacie teleso 500x972mm, biela
expedícia do 8 dní245,14 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €
DESERTO vykurovacie teleso 500x1200mm, chróm 1801-12
na objednávku266,48 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €
TABELLA vykurovacie teleso 490/1190, antracit mat MI1147
expedícia do 8 dní437,27 €
Pri platbe vopred iba 415,00 €

