METRO vykurovacie teleso 500x1200 mm, čierna mat IR410TB
METRO vykurovacie teleso 500x1200 mm, čierna mat IR410TB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR410TB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | METRO |
| Rozmer | 500x1200 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Objem | 3.90 l |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 300 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 470 mm |
| Výkon | 386 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 9.3550 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913945168 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | černá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
Set krycích roziet hranatých, čierna matCP815B
expedícia do 8 dní72,94 €
Pri platbe vopred iba 69,00 €
KTX vykurovacia tyč s termostatom, 300 W, chróm KTX-C-300
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Aira, kúpeľňová skrinka s umývadlom z lit. mram, 610x578x465 mm, spodný, dub Halifax CN740M
expedícia do 8 dní578,15 €
Korpus umývadlovej skrinky Mexen Box-A 70 cm, 1 zásuvka, matne šedá - 91AX0-0700-470-1-62
expedícia do 10 dní210,67 €


