SILVANA vykurovacie teleso 600x1500mm, biela IR163
SILVANA vykurovacie teleso 600x1500mm, biela IR163
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR163 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SILVANA |
| Rozmer | 600x1500 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Objem | 6.60 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar E |
| Inštalácia | Otočné o 180° |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 700 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 680 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 22.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913889974 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | bílá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
TWIN COMBI pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, pravá, chróm CP461S
expedícia do 8 dní170,43 €
Pri platbe vopred iba 162,00 €
KTX vykurovacia tyč s termostatom, 600 W, chróm KTX-C-600
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist-B s výklopným mechanizmom 95 x 110 cm, priehľadný, zlatý - 8A2T-095-110-50-00
expedícia do 10 dní406,38 €
Mexen Mist-F Duo skladací sprchovací kút pravý 95 x 110 cm, priehľadný, chróm - 8A6-095L-110P-01-00
expedícia do 10 dní527,14 €
Sprchovací kút Mexen Mist T s výklopným mechanizmom 95 x 110 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8A4T-095-110-55-00
expedícia do 10 dní427,02 €


