SIMPLE LINE WC kefa, chróm GA1304
SIMPLE LINE WC kefa, chróm GA1304
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-GA1304 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 100x360x100 mm |
| Priemer zátky | 100 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 360 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast, Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.3100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913874451 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
253,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
207,56 €
Pri platbe vopred iba 193,00 €


